Pereiti į pagrindinį turinį
Kraunama..

 

Finansų ministerija parengė informacinį leidinį „2020 m. biudžetas glaustai“, kuriame apžvelgiamos kitų metų biudžeto pajamos bei išlaidos, supažindinama su biudžeto rengimo procesu, biudžeto struktūra.

Valstybės biudžeto projektas, kurį kasmet rengia Finansų ministerija, pritaria Vyriausybė ir tvirtina Seimas yra svarbiausias šalies finansinis dokumentas. Todėl, pasak finansų ministro Viliaus Šapokos, jis visada ruošiamas su didžiule atsakomybe.

„Žvelgdami į Lietuvos biudžetą turime suprasti, kad tai yra mūsų visų finansai – turime profesionaliai ir toliaregiškai juos valdyti, išmaniai investuoti, solidariai dalintis su tais, kuriems labiausiai trūksta bei kaupti atsargas sunkesniems laikams. Būtent todėl 2020 metų biudžetas yra realistinis, subalansuotas, skatinantis lėšas naudoti efektyviau, mažinantis skurdą“, – sako V. Šapoka.

Teikiant kitų metų biudžeto projektą, didelis dėmesys skirtas būtent skurdo mažinimui. Tą turėtų pajusti dauguma – tai ir padidinti vaiko pinigai, ir didėjančios pensijos, didesnė minimali mėnesinė alga ir neapmokestinamasis pajamų dydis.

Informacinis leidinys „2020 m. biudžetas glaustai“  skirtas tiek nuosekliai besidomintiems biudžetu, tiek pirmam susipažinimui su jo sudarymu ir turiniu. Jį galite rasti čia,

Šaltinis Finansų ministerija